KURSAS INTERNETU

Šis internetinis kursas SKIRTAS Tau, jeigu:

  • Dažnai jautiesi piktas ir nelaimingas;
  • Esi linkęs nuolat kritikuoti save ir kitus;
  • Jauti vidinę tuštumą ir beprasmybę.

Šis internetinis kursas NEskirtas Tau, jeigu:

  • Esi visiškai patenkintas savimi ir savo gyvenimu;
  • Jautiesi laimingas kasdien;
  • Tiesiog nemėgsti rašyti – nes rašyti čia teks daug.

KAIP DALYVAUTI?

  1. Užsiregistruok el. paštu jovita.kieze@gmail.com;
  2. Pervesk pinigus į nurodytą sąskaitą;
  3. Nuo kovo 24 d. net 7 antradienius iš eilės į el. pašto dėžutę gauk po laišką, kuriame papasakosiu apie dienos temą, kuo ji svarbi ir aktuali, ir paskirsiu užduotis, kurioms atlikti turėsi savaitę.

KAINA

Už 7 intensyvaus darbo su savimi užsiėmimus – €95.

Sumokant iki kovo 17 – €68.

UŽSIĖMIMŲ TEMOS:

1. Kovo 24 – Kuo Tu tiki

2. Kovo 31 – Nusipelnyti

3. Balandžio 7 – Vidinis vaikas

4. Balandžio 14 – Pykčio valdymas

5. Balandžio 21 – Jaustis gerai

6. Balandžio 28 – Kritika ir teisuoliškumas

7. Gegužės 5 – Naujasis Tu

Mano tikslas – atskleisti Tavo turimus vidinius resursus taip, kad būtum pajėgus kasdien jaustis laimingu. Mes visi esame turtingi šiais resursais, tačiau klaidingų įsitikinimų, netikusio auklėjimo ar visuomenės spaudimo dėka kartais prarandame galimybę jais naudotis. Tuomet jaučiamės nelaimingi, sukrėsti, įspausti į kampą, praradę pasitikėjimą savimi, o tai neišvengiamai veikia mūsų santykius su aplinkiniais, prastėja bendravimo kokybė, užsisuka užburtas ratas.

Ar Tu nori keistis?

Jei taip, kartu galime sukurti tokį gyvenimą, kokio norėtum. Tau tiesiog reikia pakeisti kai kurias mintis ir paleisti tam tikrus ribojančius įsitikinimus. Skamba pernelyg paprastai? Žinoma, tai ne visuomet lengva. Bet aš Tau padėsiu.

Primygtinai prašau atliekant šio kurso užduotis būti švelniu sau. Pokyčiai gali būti arba sunkūs, arba lengvi. Pripažink ir vertink visas savo įdėtas pastangas, net ir smulkiausias.

Greičiausių rezultatų pasieksi nuosekliai atlikdamas visas užduotis. Bet net jei padarysi tik vieną pratimą per mėnesį, tai visvien bus naudinga. Užduočių atlikimas suteiks Tau naujos informacijos apie save. Galėsi priimti naujus sprendimus. Kiekvienas naujas sprendimas – tai tarsi sėkla, pasėjama į Tavo mentalinį sodą.

Kartais gali būti naudinga šalia turėti nosinaičių. Suteik sau leidimą tyrinėti praeitį ir verkti, jei norisi.

APIE MANE:

Esu Jovita Kiežė – psichologijos magistrė (VDU, 2006 m.), dešimt metų konsultuojanti bei vedanti seminarus ir sąmoningumo praktikas, rašymo terapeutė, sertifikuota nidra (miego) jogos fasilitatorė, publicistė, poetė, gamtos-žmogaus ryšio puoselėtoja, aromaterapijos šalininkė, natūralios kosmetikos gamintoja, tinklaraštininkė.

Ekspertinės sritys: asmenybės transformacija ir augimas, grįstas dėmesingu įsisąmoninimu bei įpročių keitimu, moterų įgalinimas per saviugdą bei kūrybiškumo išlaisvinimą, archetipų ir miego psichologija, rašymo ir pasakų terapija.